0 thumbnail image for UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White
1 thumbnail image for UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White
2 thumbnail image for UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White
Selected image for UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White
Selected image for UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White
Selected image for UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White

UNDER ARMOR Машка маица GL Foundation SS T White

D Sport
1.699 ДЕНЗаштеда 340 ДЕН
1.359ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

  • Charged Cotton® има удобност како памук, но се суши многу побрзо
  • Четиристраната конструкција на ткаенината овозможува полесно движење во сите правци
  • 60% памук и 40% полиестер

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Земја на потекло
Турција
Големина
LG

Материјал

Име на опис на материјалот
Памук 60% и полиестер 40%

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
F0YPWND5ME

EAN /   код

EAN /   код
192564268245
1.699 ДЕНЗаштеда 340 ДЕН
1.359ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

  • Charged Cotton® има удобност како памук, но се суши многу побрзо
  • Четиристраната конструкција на ткаенината овозможува полесно движење во сите правци
  • 60% памук и 40% полиестер

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Земја на потекло
Турција
Големина
LG

Материјал

Име на опис на материјалот
Памук 60% и полиестер 40%

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
F0YPWND5ME

EAN /   код

EAN /   код
192564268245
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.