Selected image for UNDER ARMOR Машки дуксер Essential Fleece Full zip Црн

UNDER ARMOR Машки дуксер Essential Fleece Full zip Црн

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Лесниот француски фротир има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој
• Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши
• Отворете ги џебовите за раце
• Лабаво: поцелосно одговара за целосна удобност.
• 80% памук/20% полиестер

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Есен-Зима
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
0DVVF7VGP3

EAN /   код

EAN /   код
195252546908
3.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Лесниот француски фротир има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој
• Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши
• Отворете ги џебовите за раце
• Лабаво: поцелосно одговара за целосна удобност.
• 80% памук/20% полиестер

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Есен-Зима
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
0DVVF7VGP3

EAN /   код

EAN /   код
195252546908
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.