Selected image for UNDER ARMOR Машки дуксер RIVAL TERRY LC зелена со целосен патент

UNDER ARMOR Машки дуксер RIVAL TERRY LC зелена со целосен патент

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

• Лесниот француски фротир има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој
• Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши
• Отворете ги џебовите за раце
• Лабаво: Поцелосно одговара за целосна удобност.
• 80% памук/20% полиестер

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
KJK2UXLW41

EAN /   код

EAN /   код
196040087061
3.999 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
3.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Лесниот француски фротир има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој
• Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши
• Отворете ги џебовите за раце
• Лабаво: Поцелосно одговара за целосна удобност.
• 80% памук/20% полиестер

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
KJK2UXLW41

EAN /   код

EAN /   код
196040087061
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.