0 thumbnail image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
1 thumbnail image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
2 thumbnail image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
3 thumbnail image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
4 thumbnail image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
5 thumbnail image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
Selected image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
Selected image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
Selected image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
Selected image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
Selected image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина
Selected image for UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина

UNDER ARMOR Машки кошаркарски чевли UA GS JET '21 темно сина

D Sport
4.099ДЕН

Боја:Темно сино

Големина

Опис на производот

UNDER ARMOUR е американска компанија за спортски обувки и облека со седиште во Балтимор. Компанијата е основана од Кевин Планк во 1996 година. Како поранешен капитен на фудбалскиот тим на Универзитетот во Мериленд, тој започнал бизнис од подрумот на неговата баба во Вашингтон на само 23 години. Денес е исклучително успешна компанија и препознатлив бренд во целиот свет. Under Armour е фокусиран на врвно производство и дизајн, со цел да ги зајакне спортистите ширум светот, нудејќи им на сите ентузијасти за обука врвна опрема и помагајќи им да бидат уште подобри и посилни, а нивните цели поостварливи. Станува збор за еден од омилените спортски брендови кај популацијата чија секојдневна рутина се состои од напорни тренинзи, добивање кондиција и соборување лични рекорди, па секоја нова колекција со нетрпение се чека. Under Armour колекциите се наменети за мажи и жени, а има и колекции наменети за најмладите. Соработката со бројни спортски великани, меѓу кои Том Брејди, Стивен Кари, Брајс Харпер, Џордан Спит, Линдзи Вон, Двејн Џонсон, помогна да се промовира и популаризира брендот на глобално ниво.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Темно сино
Сезона
Пролет-Лето
Големина
6.5

Ананас ID

Шифра на производот
14HNVQQQIG

EAN /   код

EAN /   код
195251670994
4.099ДЕН

Опис на производот

UNDER ARMOUR е американска компанија за спортски обувки и облека со седиште во Балтимор. Компанијата е основана од Кевин Планк во 1996 година. Како поранешен капитен на фудбалскиот тим на Универзитетот во Мериленд, тој започнал бизнис од подрумот на неговата баба во Вашингтон на само 23 години. Денес е исклучително успешна компанија и препознатлив бренд во целиот свет. Under Armour е фокусиран на врвно производство и дизајн, со цел да ги зајакне спортистите ширум светот, нудејќи им на сите ентузијасти за обука врвна опрема и помагајќи им да бидат уште подобри и посилни, а нивните цели поостварливи. Станува збор за еден од омилените спортски брендови кај популацијата чија секојдневна рутина се состои од напорни тренинзи, добивање кондиција и соборување лични рекорди, па секоја нова колекција со нетрпение се чека. Under Armour колекциите се наменети за мажи и жени, а има и колекции наменети за најмладите. Соработката со бројни спортски великани, меѓу кои Том Брејди, Стивен Кари, Брајс Харпер, Џордан Спит, Линдзи Вон, Двејн Џонсон, помогна да се промовира и популаризира брендот на глобално ниво.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Темно сино
Сезона
Пролет-Лето
Големина
6.5

Ананас ID

Шифра на производот
14HNVQQQIG

EAN /   код

EAN /   код
195251670994
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.