0 thumbnail image for UNDER ARMOR Женски хеланки HG Armor Hi Ankle црна
1 thumbnail image for UNDER ARMOR Женски хеланки HG Armor Hi Ankle црна
Selected image for UNDER ARMOR Женски хеланки HG Armor Hi Ankle црна
Selected image for UNDER ARMOR Женски хеланки HG Armor Hi Ankle црна

UNDER ARMOR Женски хеланки HG Armor Hi Ankle црна

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.549ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Нашата најлегендарна: Superlight HeatGear® ткаенина обезбедува супериорна покриеност без да ве оптоварува
• Ултра силна
• Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши
• Ергономските рамни шевови обезбедуваат удобно вклопување без триење
• 4-насочната истегнувачка конструкција се движи подобро во секоја насока
• Високо UA нелизгачки појас за оптимална покриеност и поддршка што останува при секое ваше движење
• Страничен џеб
• Ткаенина: 87% полиестер, 13% еластин

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
X5K2UQUL9U

EAN /   код

EAN /   код
194514374617
2.999 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.549ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Нашата најлегендарна: Superlight HeatGear® ткаенина обезбедува супериорна покриеност без да ве оптоварува
• Ултра силна
• Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши
• Ергономските рамни шевови обезбедуваат удобно вклопување без триење
• 4-насочната истегнувачка конструкција се движи подобро во секоја насока
• Високо UA нелизгачки појас за оптимална покриеност и поддршка што останува при секое ваше движење
• Страничен џеб
• Ткаенина: 87% полиестер, 13% еластин

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
X5K2UQUL9U

EAN /   код

EAN /   код
194514374617
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.