Selected image for UNDER ARMOR Женски хеланки HiRise Leg 1365336-001 црна

UNDER ARMOR Женски хеланки HiRise Leg 1365336-001 црна

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.549ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• УДОБНОСТ: Under Armour хеланки се дизајнирани да обезбедат максимална удобност за време на сите ваши активности. Ергономските рамни шевови и високиот струк кој не се лизга гарантираат дека се чувствувате удобно и поддржано во секое време.
• МАТЕРИЈАЛ: Изработени од иновативен материјал Heat Gear, овие хеланки се лесни и обезбедуваат извонредна покриеност без да ве оптоваруваат. Составот од 87% полиестер и 13% еластин гарантира издржливост и отпорност на абење.
• ТЕХНОЛОГИЈА: Специјалната технологија му овозможува на материјалот брзо да ја исфрли потта од телото и да се исуши, додека технологијата против мирис го спречува растот на микробите и задржувањето на непријатниот мирис, правејќи ги вашите тренинзи посвежи.
• ФЛЕКСИБИЛНОСТ: Благодарение на 4-насочното истегнување, овие хеланки ви овозможуваат слобода на движење во сите правци, што ги прави идеален избор за различни видови физички активности, од јога до интензивен тренинг.
• ПРАКТИКЛНОСТ: Со скриен џеб, овие хеланки не само што се функционални, туку и практични, овозможувајќи ви да носите клучеви или други ситници со себе додека вежбате или трчате.


Женските хеланки Under Armour се одлична комбинација на стил, удобност и функционалност. Направени да ги следат вашите движења, тие се идеален избор за секоја активна жена. Материјалот Heat Gear гарантира дека ќе останете суви и свежи за време на тренингот, додека високиот струк и ергономските шевови обезбедуваат неограничен комфор. Без разлика дали се подготвувате за утринско џогирање или вечерен тренинг во теретана, овие хеланки ќе станат незаменлив дел од вашата спортска гардероба. Искористете ја можноста да го подобрите вашето спортско искуство и почувствувајте ја разликата со Under Armour хеланки.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
GZJ2U5Z45J

EAN /   код

EAN /   код
194514366636
2.999 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
2.549ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• УДОБНОСТ: Under Armour хеланки се дизајнирани да обезбедат максимална удобност за време на сите ваши активности. Ергономските рамни шевови и високиот струк кој не се лизга гарантираат дека се чувствувате удобно и поддржано во секое време.
• МАТЕРИЈАЛ: Изработени од иновативен материјал Heat Gear, овие хеланки се лесни и обезбедуваат извонредна покриеност без да ве оптоваруваат. Составот од 87% полиестер и 13% еластин гарантира издржливост и отпорност на абење.
• ТЕХНОЛОГИЈА: Специјалната технологија му овозможува на материјалот брзо да ја исфрли потта од телото и да се исуши, додека технологијата против мирис го спречува растот на микробите и задржувањето на непријатниот мирис, правејќи ги вашите тренинзи посвежи.
• ФЛЕКСИБИЛНОСТ: Благодарение на 4-насочното истегнување, овие хеланки ви овозможуваат слобода на движење во сите правци, што ги прави идеален избор за различни видови физички активности, од јога до интензивен тренинг.
• ПРАКТИКЛНОСТ: Со скриен џеб, овие хеланки не само што се функционални, туку и практични, овозможувајќи ви да носите клучеви или други ситници со себе додека вежбате или трчате.


Женските хеланки Under Armour се одлична комбинација на стил, удобност и функционалност. Направени да ги следат вашите движења, тие се идеален избор за секоја активна жена. Материјалот Heat Gear гарантира дека ќе останете суви и свежи за време на тренингот, додека високиот струк и ергономските шевови обезбедуваат неограничен комфор. Без разлика дали се подготвувате за утринско џогирање или вечерен тренинг во теретана, овие хеланки ќе станат незаменлив дел од вашата спортска гардероба. Искористете ја можноста да го подобрите вашето спортско искуство и почувствувајте ја разликата со Under Armour хеланки.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
GZJ2U5Z45J

EAN /   код

EAN /   код
194514366636
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.