0 thumbnail image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
1 thumbnail image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
2 thumbnail image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
3 thumbnail image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
4 thumbnail image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
Selected image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
Selected image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
Selected image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
Selected image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise
Selected image for UNDER ARMOUR Хеланки hirise

UNDER ARMOUR Хеланки hirise

D Sport
2.899 ДЕНЗаштеда 1.160 ДЕН
1.739ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бордо

Големина

Опис на производот

• ПЕРФОРМАНСИ: Женските хеланки Under Armour се дизајнирани да обезбедат супериорни перформанси за време на тренингот. Изработени од лесна ткаенина за истегнување на четири начини, овозможуваат целосна слобода на движење и издржливост во сите спортски активности.
• КОМФОРТ: Високиот струк и ергономските рамно сошиени шевови обезбедуваат исклучителна удобност и вклопување што ја следи линијата на телото. Овие хеланки се идеални за долгорочни активности, обезбедувајќи чувство на поддршка без ограничување на движењето.
• КВАЛИТЕТ: Како производ на реномираниот бренд Under Armour, овие хеланки се синоним за квалитет и долговечност. Тие се направени да ги издржат строгостите на интензивниот тренинг и остануваат издржливи дури и по многу перења.
• ДИЗАЈН: Со својот атрактивен темноцрвен тон и црни детали, овие хеланки комбинираат функционалност и стил. Тие не се само практични, туку и стилски дизајнирани, што ги прави одличен избор за теретана или секојдневна облека.

Женските хеланки Under Armour се повеќе од само парче атлетска облека. Тие се внимателно дизајнирани да ги поддржат вашите спортски амбиции, обезбедувајќи ви ја потребната удобност и поддршка. Со висок струк за дополнителна сигурност, можете да се фокусирате на вашите тренинзи без да се грижите за прилагодување на облеката. Покрај тоа, нивната растегливост и издржливост ги прават совршен избор за секојдневен тренинг. Без разлика дали сте професионален спортист или фитнес ентузијаст, овие хеланки ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од секое движење.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
SM

Ананас ID

Шифра на производот
XM7B0VNQUP

EAN /   код

EAN /   код
196883749270
2.899 ДЕНЗаштеда 1.160 ДЕН
1.739ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• ПЕРФОРМАНСИ: Женските хеланки Under Armour се дизајнирани да обезбедат супериорни перформанси за време на тренингот. Изработени од лесна ткаенина за истегнување на четири начини, овозможуваат целосна слобода на движење и издржливост во сите спортски активности.
• КОМФОРТ: Високиот струк и ергономските рамно сошиени шевови обезбедуваат исклучителна удобност и вклопување што ја следи линијата на телото. Овие хеланки се идеални за долгорочни активности, обезбедувајќи чувство на поддршка без ограничување на движењето.
• КВАЛИТЕТ: Како производ на реномираниот бренд Under Armour, овие хеланки се синоним за квалитет и долговечност. Тие се направени да ги издржат строгостите на интензивниот тренинг и остануваат издржливи дури и по многу перења.
• ДИЗАЈН: Со својот атрактивен темноцрвен тон и црни детали, овие хеланки комбинираат функционалност и стил. Тие не се само практични, туку и стилски дизајнирани, што ги прави одличен избор за теретана или секојдневна облека.

Женските хеланки Under Armour се повеќе од само парче атлетска облека. Тие се внимателно дизајнирани да ги поддржат вашите спортски амбиции, обезбедувајќи ви ја потребната удобност и поддршка. Со висок струк за дополнителна сигурност, можете да се фокусирате на вашите тренинзи без да се грижите за прилагодување на облеката. Покрај тоа, нивната растегливост и издржливост ги прават совршен избор за секојдневен тренинг. Без разлика дали сте професионален спортист или фитнес ентузијаст, овие хеланки ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од секое движење.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
SM

Ананас ID

Шифра на производот
XM7B0VNQUP

EAN /   код

EAN /   код
196883749270
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.