0 thumbnail image for UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн
1 thumbnail image for UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн
2 thumbnail image for UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн
Selected image for UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн
Selected image for UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн
Selected image for UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн

UNDER ARMOUR машки шорцеви за обука Ривал Тери 1361631-001 Црн

D Sport
2.999ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Under Armour е американска компанија за спортски обувки и облека со седиште во Балтимор. Компанијата е основана од Кевин Планк во 1996 година. Како поранешен капитен на фудбалскиот тим на Универзитетот во Мериленд, тој започнал бизнис од подрумот на неговата баба во Вашингтон на само 23 години. Денес е исклучително успешна компанија и препознатлив бренд во целиот свет. Under Armour е фокусиран на најмодерното производство и дизајн, со цел да ги зајакне спортистите ширум светот, да им понуди на сите ентузијасти за обука врвна опрема и да им помогне да бидат уште подобри и посилни, а поставените цели поостварливи. Станува збор за еден од омилените спортски брендови кај популацијата чија секојдневна рутина се состои од напорни тренинзи, добивање кондиција и соборување лични рекорди, па секоја нова колекција со нетрпение се чека. Under Armour колекциите се наменети за мажи и жени, а има и колекции наменети за најмладите.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.57 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
LG

Ананас ID

Шифра на производот
5CXPWN2BSL

EAN /   код

EAN /   код
194513912377
2.999ДЕН

Опис на производот

Under Armour е американска компанија за спортски обувки и облека со седиште во Балтимор. Компанијата е основана од Кевин Планк во 1996 година. Како поранешен капитен на фудбалскиот тим на Универзитетот во Мериленд, тој започнал бизнис од подрумот на неговата баба во Вашингтон на само 23 години. Денес е исклучително успешна компанија и препознатлив бренд во целиот свет. Under Armour е фокусиран на најмодерното производство и дизајн, со цел да ги зајакне спортистите ширум светот, да им понуди на сите ентузијасти за обука врвна опрема и да им помогне да бидат уште подобри и посилни, а поставените цели поостварливи. Станува збор за еден од омилените спортски брендови кај популацијата чија секојдневна рутина се состои од напорни тренинзи, добивање кондиција и соборување лични рекорди, па секоја нова колекција со нетрпение се чека. Under Armour колекциите се наменети за мажи и жени, а има и колекции наменети за најмладите.

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.57 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
LG

Ананас ID

Шифра на производот
5CXPWN2BSL

EAN /   код

EAN /   код
194513912377
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.