Selected image for UNDER ARMOUR Папучи UA M LOCKER IV SL
Ново

UNDER ARMOUR Папучи UA M LOCKER IV SL

D Sport
1.299 ДЕНЗаштеда 390 ДЕН
909ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
7.0

Ананас ID

Шифра на производот
IUUQANF0O9

EAN /   код

EAN /   код
195253008573
1.299 ДЕНЗаштеда 390 ДЕН
909ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
7.0

Ананас ID

Шифра на производот
IUUQANF0O9

EAN /   код

EAN /   код
195253008573
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.