Selected image for UNDER ARMOUR Патики за кошарка  UA SPAWN 5

UNDER ARMOUR Патики за кошарка UA SPAWN 5

D Sport
7.799 ДЕНЗаштеда 3.120 ДЕН
4.679ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Патики за кошарка

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Крем
Големина
10

Ананас ID

Шифра на производот
QAHQJ2CM50

EAN /   код

EAN /   код
196040466385
7.799 ДЕНЗаштеда 3.120 ДЕН
4.679ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Патики за кошарка

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Крем
Големина
10

Ананас ID

Шифра на производот
QAHQJ2CM50

EAN /   код

EAN /   код
196040466385
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.