Selected image for UNDER ARMOUR Спортски Патики UA HOVR INFINITE 4

UNDER ARMOUR Спортски Патики UA HOVR INFINITE 4

D Sport
7.999 ДЕНЗаштеда 3.999 ДЕН
4.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Спортски Патики

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
8.5

Ананас ID

Шифра на производот
3TNQJ3XDNC

EAN /   код

EAN /   код
196883038145
7.999 ДЕНЗаштеда 3.999 ДЕН
4.000ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Спортски Патики

Спецификации

Бренд
UNDER ARMOUR

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
8.5

Ананас ID

Шифра на производот
3TNQJ3XDNC

EAN /   код

EAN /   код
196883038145
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.