Slike URIAGE Ds шампон против првут и бели лушпи во косата 150ml
Slike URIAGE Ds шампон против првут и бели лушпи во косата 150ml

URIAGE Ds шампон против првут и бели лушпи во косата 150ml

Anni Farm
670ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Се употребува при
присуство на првут и
бели лушпи во косата.
• Го намалува црвенилото
на кожата на главата,
го намалува чешањето.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Ананас ID

Шифра на производот
E218CGET7O

EAN /   код

EAN /   код
3661434009310
670ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Се употребува при
присуство на првут и
бели лушпи во косата.
• Го намалува црвенилото
на кожата на главата,
го намалува чешањето.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Ананас ID

Шифра на производот
E218CGET7O

EAN /   код

EAN /   код
3661434009310
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.