Selected image for URIAGE Крем spf30 50ml bariesun

URIAGE Крем spf30 50ml bariesun

820ДЕН

Опис на производот

URIAGE Bariesun крем со висока заштита СПФ 30+ 50ml.
Наменет за чувствителна кожа.
Формула која не масти и и дава природен сјај на кожата.
Моментална апсорпција.
Водоотпорно.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WCREFFKRS7

EAN /   код

EAN /   код
3661434008320
820ДЕН

Опис на производот

URIAGE Bariesun крем со висока заштита СПФ 30+ 50ml.
Наменет за чувствителна кожа.
Формула која не масти и и дава природен сјај на кожата.
Моментална апсорпција.
Водоотпорно.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
WCREFFKRS7

EAN /   код

EAN /   код
3661434008320
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.