Slike URIAGE  Спреј против чешање 200ml xémose
Slike URIAGE  Спреј против чешање 200ml xémose

URIAGE Спреј против чешање 200ml xémose

Anni Farm
840ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

URIAGE Xemose спреј против чешање за сува кожа склона кон црвенило 200ml.
Го намалува чешањето предизвикано од сувата кожаза помалку од 60 секунди.
Наменето за лице и тело,за бебиња,деца и возрасни.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Ананас ID

Шифра на производот
DOI6C9CWEV

EAN /   код

EAN /   код
3661434007910
840ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

URIAGE Xemose спреј против чешање за сува кожа склона кон црвенило 200ml.
Го намалува чешањето предизвикано од сувата кожаза помалку од 60 секунди.
Наменето за лице и тело,за бебиња,деца и возрасни.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Ананас ID

Шифра на производот
DOI6C9CWEV

EAN /   код

EAN /   код
3661434007910

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.