Slike USB Стик 128GB 3.2 - Kingston Exodia Onyx
Ново
Slike USB Стик 128GB 3.2 - Kingston Exodia Onyx
Ново

USB Стик 128GB 3.2 - Kingston Exodia Onyx

Lux one
550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

УСБ преносната меморија ви овозможува префрлување на податоци од копјутер и безбедно пренесување на било кој друг уред со усб приклучок.

Брзина на пренос на податоци:

USB 3.2

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
XYA8EKPLXF

EAN /   код

EAN /   код
ANPGENBQ0W
550ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

УСБ преносната меморија ви овозможува префрлување на податоци од копјутер и безбедно пренесување на било кој друг уред со усб приклучок.

Брзина на пренос на податоци:

USB 3.2

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
XYA8EKPLXF

EAN /   код

EAN /   код
ANPGENBQ0W
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.