Slike USB Стик 64GB 3.2 - Kingston Exodia Onyx
Ново
Slike USB Стик 64GB 3.2 - Kingston Exodia Onyx
Ново

USB Стик 64GB 3.2 - Kingston Exodia Onyx

Lux one
290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

УСБ преносната меморија ви овозможува префрлување на податоци од копјутер и безбедно пренесување на било кој друг уред со усб приклучок.

Брзина на пренос на податоци:

USB 3.2

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
SDB8E4GSC7

EAN /   код

EAN /   код
ANIGENBL64
290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

УСБ преносната меморија ви овозможува префрлување на податоци од копјутер и безбедно пренесување на било кој друг уред со усб приклучок.

Брзина на пренос на податоци:

USB 3.2

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
SDB8E4GSC7

EAN /   код

EAN /   код
ANIGENBL64
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.