Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати

V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица DOME, можност за менување на бојата 3во1, 36 вати

АНАНАС ШОП
2.100 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
1.770ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации

LED чип SMD
Работен век: 20,000 часови
Моќност: 36 вати
Напон: 220-240V
Фреквенција 50/60Hz
Агол на осветлување 360°
Боја на светлина: 3 во 1
Светлосен флукс (лм): 3900лм.
Боја на тело: Белa 
Материјал: Пластика
Форма: Кружна
IP Заштита: IP20
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО, 0,001 сек (инстант вклучено)
Стабилност на бојата <6
Циклуси за вклучување/исклучување >15000
Димензија: 500 x 80мм

Спецификации

Бренд
V-TAC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZLBTKTNVEB

EAN /   код

EAN /   код
3800157682688
2.100 ДЕНЗаштеда 330 ДЕН
1.770ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации

LED чип SMD
Работен век: 20,000 часови
Моќност: 36 вати
Напон: 220-240V
Фреквенција 50/60Hz
Агол на осветлување 360°
Боја на светлина: 3 во 1
Светлосен флукс (лм): 3900лм.
Боја на тело: Белa 
Материјал: Пластика
Форма: Кружна
IP Заштита: IP20
Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО, 0,001 сек (инстант вклучено)
Стабилност на бојата <6
Циклуси за вклучување/исклучување >15000
Димензија: 500 x 80мм

Спецификации

Бренд
V-TAC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZLBTKTNVEB

EAN /   код

EAN /   код
3800157682688
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.