Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати
Slike V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати

V-TAC ЛЕД Плафонска сијалица кружна 4000K, 18 вати

АНАНАС ШОП
350 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
290ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации ЛЕД чип: СМД Работен век: 20,000 часови Електрични податоци Моќност: 18 вати Напон: AC:220-240V Фреквенција 50/60Hz Технички податоци Боја на светлина: Дневно бела боја Температура на боја: 4000K Светлосен флукс (лм): 1980 Индекс на рендерирање на бои CRI >80 Детали за телото: ТIP, Надградни Форма: Кружна Способности Степен на заштита: IP20 Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО, 0.001 сек (инстантно вклучување) Стабилност на бојата <6 Циклуси за вклучување/исклучување >15000 Работните услови: Не се погодни за употреба во екстремни услови. Нормални работни услови: -20° +45° Димензија: Дијаметар 203.2мм.

Спецификации

Бренд
V-TAC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T2WKKQYQQ4

EAN /   код

EAN /   код
3800170201880
350 ДЕНЗаштеда 60 ДЕН
290ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации ЛЕД чип: СМД Работен век: 20,000 часови Електрични податоци Моќност: 18 вати Напон: AC:220-240V Фреквенција 50/60Hz Технички податоци Боја на светлина: Дневно бела боја Температура на боја: 4000K Светлосен флукс (лм): 1980 Индекс на рендерирање на бои CRI >80 Детали за телото: ТIP, Надградни Форма: Кружна Способности Степен на заштита: IP20 Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО, 0.001 сек (инстантно вклучување) Стабилност на бојата <6 Циклуси за вклучување/исклучување >15000 Работните услови: Не се погодни за употреба во екстремни услови. Нормални работни услови: -20° +45° Димензија: Дијаметар 203.2мм.

Спецификации

Бренд
V-TAC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T2WKKQYQQ4

EAN /   код

EAN /   код
3800170201880
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.