Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати
Slike V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати

V-TAC ЛЕД Рефлектор СМД Ф-Серија црно тело 6500K, 100 вати

АНАНАС ШОП
1.140 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации ЛЕД чип: СМД Работен век: 25 000 часови Електрични податоци Моќност: 100 вати Напон: AC:220-240V Фреквенција 50/60Hz Фактор на Моќнос >0.9 Технички податоци Агол на осветлување 110° Боја на светлина: Бела Температура на боја: 6500K Светлосен флукс (лм): 8700 Индекс на рендерирање на бои CRI >70 Детали за телото: Боја на тело: Црно Материјал: Алуминиум Способности Степен на заштита: IP65 Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО, 0,001 сек (инстант вклучено) Стабилност на бојата <6 Циклуси за вклучување/исклучување >15000 Работните услови: -20°C to +40°C Димензија: 270 x 27 x 222мм Тежина на производ: 1,26кг. Волумен на производ: 0,002426 Класа на енергетска ефикасност F Сертификација EMC, CE, ROHS

Спецификации

Бренд
V-TAC

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
I1WKKMPX0V

EAN /   код

EAN /   код
3800157684347
1.140 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации ЛЕД чип: СМД Работен век: 25 000 часови Електрични податоци Моќност: 100 вати Напон: AC:220-240V Фреквенција 50/60Hz Фактор на Моќнос >0.9 Технички податоци Агол на осветлување 110° Боја на светлина: Бела Температура на боја: 6500K Светлосен флукс (лм): 8700 Индекс на рендерирање на бои CRI >70 Детали за телото: Боја на тело: Црно Материјал: Алуминиум Способности Степен на заштита: IP65 Време на започнување 100% ВКЛУЧЕНО, 0,001 сек (инстант вклучено) Стабилност на бојата <6 Циклуси за вклучување/исклучување >15000 Работните услови: -20°C to +40°C Димензија: 270 x 27 x 222мм Тежина на производ: 1,26кг. Волумен на производ: 0,002426 Класа на енергетска ефикасност F Сертификација EMC, CE, ROHS

Спецификации

Бренд
V-TAC

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
I1WKKMPX0V

EAN /   код

EAN /   код
3800157684347
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.