Slike Вага дигитална gmt со екран 40kg 24481
Ново
Slike Вага дигитална gmt со екран 40kg 24481
Ново

Вага дигитална gmt со екран 40kg 24481

АНАНАС ШОП
3.206ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Вага дигитална gmt со екран 40kg 24481

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
AHDD7775OR

EAN /   код

EAN /   код
AN7B1F3ZEM
3.206ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Вага дигитална gmt со екран 40kg 24481

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
AHDD7775OR

EAN /   код

EAN /   код
AN7B1F3ZEM

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.