Slike VANISH Остранувач на флеки  20/1
Slike VANISH Остранувач на флеки  20/1

VANISH Остранувач на флеки 20/1

АНАНАС ШОП
244ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Средство за отстранување на флеки - за шарени алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
R0PPPIBJ1K

EAN /   код

EAN /   код
5201347173104
244ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Средство за отстранување на флеки - за шарени алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
R0PPPIBJ1K

EAN /   код

EAN /   код
5201347173104
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.