Slike VANISH Остранувач на флеки  Окси екшн гел 750мл
Slike VANISH Остранувач на флеки  Окси екшн гел 750мл

VANISH Остранувач на флеки Окси екшн гел 750мл

АНАНАС ШОП
309ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Течен детергент за отстанување на 750мл. - за шарени алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
RTPPPJ7BBJ

EAN /   код

EAN /   код
5201347174538
309ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Течен детергент за отстанување на 750мл. - за шарени алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
RTPPPJ7BBJ

EAN /   код

EAN /   код
5201347174538

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.