Slike VANISH Остранувач на флеки Окси екшн гел за бели 750мл.
Slike VANISH Остранувач на флеки Окси екшн гел за бели 750мл.

VANISH Остранувач на флеки Окси екшн гел за бели 750мл.

АНАНАС ШОП
309ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Течен детергент за отстанување на 750мл.. - за бели алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
ASOPPKNE49

EAN /   код

EAN /   код
5201347174545
309ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Течен детергент за отстанување на 750мл.. - за бели алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
ASOPPKNE49

EAN /   код

EAN /   код
5201347174545

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.