Slike VANISH Остранувач на флеки oxi action  500 гр
Slike VANISH Остранувач на флеки oxi action  500 гр

VANISH Остранувач на флеки oxi action 500 гр

АНАНАС ШОП
309ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Прашкаст детергент за отстанување на флеки 500гр. - за бели алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
SJPPPNINDR

EAN /   код

EAN /   код
5201347468576
309ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Прашкаст детергент за отстанување на флеки 500гр. - за бели алишта

Спецификации

Бренд
Vanish

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
SJPPPNINDR

EAN /   код

EAN /   код
5201347468576

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.