Slike VARTA Батерија теч.лроз.ааа1,5в 1/4
Slike VARTA Батерија теч.лроз.ааа1,5в 1/4

VARTA Батерија теч.лроз.ааа1,5в 1/4

Меркур
280ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

VARTA Батерија теч.лроз.ааа1,5в 1/4

Спецификации

Бренд
Varta

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
EQU3BMC1WG

EAN /   код

EAN /   код
400849610473
280ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

VARTA Батерија теч.лроз.ааа1,5в 1/4

Спецификации

Бренд
Varta

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
EQU3BMC1WG

EAN /   код

EAN /   код
400849610473
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.