Slike VARTSTROJ Апарат cо2 вармиг 1600
Slike VARTSTROJ Апарат cо2 вармиг 1600

VARTSTROJ Апарат cо2 вармиг 1600

Меркур
24.990ДЕН

Боја:Портокалова

Информации за испорака

Опис на производот

• Апарат за заварување кој се користи во инустријата и работилници

Спецификации

Бренд
VARTSTROJ

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
W20OTMQ2YQ

EAN /   код

EAN /   код
383110400077
24.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Апарат за заварување кој се користи во инустријата и работилници

Спецификации

Бренд
VARTSTROJ

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
W20OTMQ2YQ

EAN /   код

EAN /   код
383110400077
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.