Selected image for Вазна ек109-10

Вазна ек109-10

Хомакс
520ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Вазна ек109-10

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.13 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZTQKKQ4YMC

EAN /   код

EAN /   код
ANSKOKEKPL
520ДЕН

Опис на производот

Вазна ек109-10

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.13 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZTQKKQ4YMC

EAN /   код

EAN /   код
ANSKOKEKPL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.