Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01
Slike Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01

Веб камера XTRIKE со микрофон USB XPC01

АНАНАС ШОП
750 ДЕНЗаштеда 241 ДЕН
509ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

480P WEB камера со микрофон.
Специфичен држач овозможува да се постави на биро, монитор или лаптоп.
Прилагодлив наклон, широк агол на гледање.
Вграден микрофон за намалување на шумот.
Објектив: 3P
Брзина: 30 fps
Резолуција: 640 x 480
Поврзување: USB 2.0
Динамични пиксели: 30 W пиксели
Потребно осветлување: 2 - 150 Лукс
Опсег на слики: 70 - 90 cm
Формат на податоци: MJPG / YUY2
Формат на слика: BMP / JPEG / PNG / AVI / WMV
Тип на сензор: чип во боја COMS1/6
Компатибилност: Windows XP (SP2), Vista, Windows 7, 10

Спецификации

Бренд
XTRIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Вграден микрофон: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
G0BGVE33KX

EAN /   код

EAN /   код
6932391923092
750 ДЕНЗаштеда 241 ДЕН
509ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

480P WEB камера со микрофон.
Специфичен држач овозможува да се постави на биро, монитор или лаптоп.
Прилагодлив наклон, широк агол на гледање.
Вграден микрофон за намалување на шумот.
Објектив: 3P
Брзина: 30 fps
Резолуција: 640 x 480
Поврзување: USB 2.0
Динамични пиксели: 30 W пиксели
Потребно осветлување: 2 - 150 Лукс
Опсег на слики: 70 - 90 cm
Формат на податоци: MJPG / YUY2
Формат на слика: BMP / JPEG / PNG / AVI / WMV
Тип на сензор: чип во боја COMS1/6
Компатибилност: Windows XP (SP2), Vista, Windows 7, 10

Спецификации

Бренд
XTRIKE

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Вграден микрофон: Да;

Ананас ID

Шифра на производот
G0BGVE33KX

EAN /   код

EAN /   код
6932391923092

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.