Selected image for VERSACE Женски патики црна боја со бела гума

VERSACE Женски патики црна боја со бела гума

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
11.500 ДЕНЗаштеда 5.671 ДЕН
5.829ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

 • VERSACE Женски патики
 • Карактеристики:
  • Материјал: кожа
  • обложена ткаенина
  • лого на брендот
  • разнобоен дезен
  • Врзување: врвки
  • квадратна потпетица
  • содржи нетекстилни делови од животинско потекло
  • висина на потпетица 7,5 cm
  • висина на платформа 4,5 cm

Спецификации

Бренд
VERSACE

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
BUNHALMMGH

EAN /   код

EAN /   код
ANWORSSM28
11.500 ДЕНЗаштеда 5.671 ДЕН
5.829ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • VERSACE Женски патики
 • Карактеристики:
  • Материјал: кожа
  • обложена ткаенина
  • лого на брендот
  • разнобоен дезен
  • Врзување: врвки
  • квадратна потпетица
  • содржи нетекстилни делови од животинско потекло
  • висина на потпетица 7,5 cm
  • висина на платформа 4,5 cm

Спецификации

Бренд
VERSACE

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
BUNHALMMGH

EAN /   код

EAN /   код
ANWORSSM28
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.