Selected image for VERTUS Електрична косилка за трева 1200W

VERTUS Електрична косилка за трева 1200W

EURO TOOLS
3.200 ДЕНЗаштеда 320 ДЕН
2.880ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 11/05/2024

Опис на производот

 • Електрична косилка за трева
 • Волтажа: 230-240V/50Hz
 • Моќност: 1200W
 • Брзина: 0-3500rpm
 • Ширина на косење: 320mm
 • Висина на косење: 25-55mm
 • Корпа: 30L

Спецификации

Бренд
VERTUS

Ананас ID

Шифра на производот
GQA759FENQ

EAN /   код

EAN /   код
5310216107666
3.200 ДЕНЗаштеда 320 ДЕН
2.880ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 11/05/2024

Опис на производот

 • Електрична косилка за трева
 • Волтажа: 230-240V/50Hz
 • Моќност: 1200W
 • Брзина: 0-3500rpm
 • Ширина на косење: 320mm
 • Висина на косење: 25-55mm
 • Корпа: 30L

Спецификации

Бренд
VERTUS

Ананас ID

Шифра на производот
GQA759FENQ

EAN /   код

EAN /   код
5310216107666
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.