Selected image for VICHY Дезодорант третман против потење 48h - roll-on интензивно потење 50 ml

VICHY Дезодорант третман против потење 48h - roll-on интензивно потење 50 ml

1.740ДЕН

Опис на производот

Roll-oн третман против потење, 48 часовно интензивно потење. За мажи и жени кои се склони на интензивно потење и кои бараат нега со долготраен ефект без чувство на непријатност на кожата.
Долготрајна ефикасност против потење без непријатност на кожата. Микрочестичките од активните состојки овозможуваат насочено делување во самите потни жлезди обезбедувајќи безусловна 48 часовна заштита.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M1R7K8HI0D

EAN /   код

EAN /   код
ANK6PGFQF6
1.740ДЕН

Опис на производот

Roll-oн третман против потење, 48 часовно интензивно потење. За мажи и жени кои се склони на интензивно потење и кои бараат нега со долготраен ефект без чувство на непријатност на кожата.
Долготрајна ефикасност против потење без непријатност на кожата. Микрочестичките од активните состојки овозможуваат насочено делување во самите потни жлезди обезбедувајќи безусловна 48 часовна заштита.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.19 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M1R7K8HI0D

EAN /   код

EAN /   код
ANK6PGFQF6
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.