Selected image for VICHY Крема анти-перспирант raitement 7 jours 30 ml

VICHY Крема анти-перспирант raitement 7 jours 30 ml

Anni Farm
910ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Многу долготрајна антиперспирантна ефикасност. Нејзините микро-рафинирани активни состојки против потење овозможуваат уште повеќе насочено дејство во потните пори за целосна заштита во траење од 7 дена. Нанесете го кремот на чисти, суви пазуви.

Спецификации

Бренд
Vichy

Ананас ID

Шифра на производот
R0MWDL42GB

EAN /   код

EAN /   код
3337871310455
910ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Многу долготрајна антиперспирантна ефикасност. Нејзините микро-рафинирани активни состојки против потење овозможуваат уште повеќе насочено дејство во потните пори за целосна заштита во траење од 7 дена. Нанесете го кремот на чисти, суви пазуви.

Спецификации

Бренд
Vichy

Ананас ID

Шифра на производот
R0MWDL42GB

EAN /   код

EAN /   код
3337871310455
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.