Selected image for VIKO Наизменичен прекинувач 90960004

VIKO Наизменичен прекинувач 90960004

Хомакс
110ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Наизменичен прекинувач 90960004

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VE2GCYNS2T

EAN /   код

EAN /   код
AN82DFA0EH
110ДЕН

Опис на производот

VIKO Наизменичен прекинувач 90960004

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VE2GCYNS2T

EAN /   код

EAN /   код
AN82DFA0EH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.