Selected image for VIKO Прекинувач 90960001

VIKO Прекинувач 90960001

Хомакс
90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Прекинувач 90960001

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E22GCAKDRH

EAN /   код

EAN /   код
AN03DFAPAU
90ДЕН

Опис на производот

VIKO Прекинувач 90960001

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E22GCAKDRH

EAN /   код

EAN /   код
AN03DFAPAU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.