Selected image for VIKO Прекинувач обичен 90555401

VIKO Прекинувач обичен 90555401

100ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Прекинувач обичен 90555401

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
P8VFC4ZD19

EAN /   код

EAN /   код
ANUBDFAMB6
100ДЕН

Опис на производот

VIKO Прекинувач обичен 90555401

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
P8VFC4ZD19

EAN /   код

EAN /   код
ANUBDFAMB6
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.