Selected image for VIKO Сериски прекинувач 90960002

VIKO Сериски прекинувач 90960002

Хомакс
110ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Сериски прекинувач 90960002

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
551GCBW73V

EAN /   код

EAN /   код
ANY1DFAVS7
110ДЕН

Опис на производот

VIKO Сериски прекинувач 90960002

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
551GCBW73V

EAN /   код

EAN /   код
ANY1DFAVS7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.