Selected image for VIKO Штекер 1/1 линнера 90400008

VIKO Штекер 1/1 линнера 90400008

Хомакс
90ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Штекер 1/1 линнера 90400008

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4X1GCVL6LW

EAN /   код

EAN /   код
AN14DFA1L3
90ДЕН

Опис на производот

VIKO Штекер 1/1 линнера 90400008

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4X1GCVL6LW

EAN /   код

EAN /   код
AN14DFA1L3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.