Selected image for VIKO Штекер дупли 1/2 90561056

VIKO Штекер дупли 1/2 90561056

Хомакс
110ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Штекер дупли 1/2 90561056

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DE2GCM4X9S

EAN /   код

EAN /   код
AN6YCFARB3
110ДЕН

Опис на производот

VIKO Штекер дупли 1/2 90561056

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DE2GCM4X9S

EAN /   код

EAN /   код
AN6YCFARB3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.