Selected image for VIKO Штекер обичен 1/1 карре 90960008

VIKO Штекер обичен 1/1 карре 90960008

Хомакс
100ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Штекер обичен 1/1 карре 90960008

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JMEFCJYRQO

EAN /   код

EAN /   код
ANBFEFAQDI
100ДЕН

Опис на производот

VIKO Штекер обичен 1/1 карре 90960008

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JMEFCJYRQO

EAN /   код

EAN /   код
ANBFEFAQDI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.