Selected image for VIKO Штекер со заштита 1/1 90561042

VIKO Штекер со заштита 1/1 90561042

Хомакс
120ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Штекер со заштита 1/1 90561042

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XO2GC1T4A7

EAN /   код

EAN /   код
AN2YCFAS83
120ДЕН

Опис на производот

VIKO Штекер со заштита 1/1 90561042

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
XO2GC1T4A7

EAN /   код

EAN /   код
AN2YCFAS83
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.