Selected image for VIKO Тастер временски 90960003

VIKO Тастер временски 90960003

100ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

VIKO Тастер временски 90960003

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
D52GCHD5WJ

EAN /   код

EAN /   код
AN32DFAPSN
100ДЕН

Опис на производот

VIKO Тастер временски 90960003

Спецификации

Бренд
VIKO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
D52GCHD5WJ

EAN /   код

EAN /   код
AN32DFAPSN
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.