Selected image for Вилсон Кошаркарски Нба Тим трибјут Bskt Mil Bucks Wtb1300xbmil Green

Вилсон Кошаркарски Нба Тим трибјут Bskt Mil Bucks Wtb1300xbmil Green

D Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 756 ДЕН
1.134ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

WILSON е американски производител на спортска опрема со седиште во Чикаго, а од 1989 година е дел од финската групација Amer Sports со седиште во Хелсинки. Продажната мрежа е развиена во над 100 земји низ светот. Овој бренд е водечки светски производител на спортска опрема за игри со топка. Главните спортови се тенис, бејзбол, американски фудбал, голф, кошарка, софтбол, бадминтон и сквош. Мисијата на компанијата е постојана потрага по иновативни технологии и супериорен дизајн, кои ќе ја подобрат играта на сите спортисти, и елитни и рекреативци.

Спецификации

Бренд
Wilson

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
LJJMV5UY8J

EAN /   код

EAN /   код
194979033739
1.890 ДЕНЗаштеда 756 ДЕН
1.134ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

WILSON е американски производител на спортска опрема со седиште во Чикаго, а од 1989 година е дел од финската групација Amer Sports со седиште во Хелсинки. Продажната мрежа е развиена во над 100 земји низ светот. Овој бренд е водечки светски производител на спортска опрема за игри со топка. Главните спортови се тенис, бејзбол, американски фудбал, голф, кошарка, софтбол, бадминтон и сквош. Мисијата на компанијата е постојана потрага по иновативни технологии и супериорен дизајн, кои ќе ја подобрат играта на сите спортисти, и елитни и рекреативци.

Спецификации

Бренд
Wilson

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
LJJMV5UY8J

EAN /   код

EAN /   код
194979033739
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.