Slike VISION Ѓезве на струја Su Tai бело со црвено
Slike VISION Ѓезве на струја Su Tai бело со црвено

VISION Ѓезве на струја Su Tai бело со црвено

Vision Centar Gostivar
449ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

  • Материjал: Пластика
  • Волтажа: 800W
  • Капацитет: 800ml.

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
L72Q3PB5YR

EAN /   код

EAN /   код
6978255648862
449ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Материjал: Пластика
  • Волтажа: 800W
  • Капацитет: 800ml.

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
L72Q3PB5YR

EAN /   код

EAN /   код
6978255648862

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.