Slike VISION Ѓезве на струја Su Tai црнo
Slike VISION Ѓезве на струја Su Tai црнo

VISION Ѓезве на струја Su Tai црнo

Vision Centar Gostivar
499ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

  • Материjал: Пластика
  • Волтажа: 800W
  • Капацитет: 800ml.

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
J52Q3NEVL3

EAN /   код

EAN /   код
5214521202145
499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

  • Материjал: Пластика
  • Волтажа: 800W
  • Капацитет: 800ml.

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
J52Q3NEVL3

EAN /   код

EAN /   код
5214521202145
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.