Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус
Slike VISION Кујнска лажица шпатула бамбус

VISION Кујнска лажица шпатула бамбус

Vision Centar Gostivar
129ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус
Димензии:35x6.5 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
CGBMOQ0B0U

EAN /   код

EAN /   код
8680136022309
129ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус
Димензии:35x6.5 cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
CGBMOQ0B0U

EAN /   код

EAN /   код
8680136022309

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.