Slike VISION Организатор за бебешки пелени
Slike VISION Организатор за бебешки пелени

VISION Организатор за бебешки пелени

Vision Centar Gostivar
300 ДЕНЗаштеда 101 ДЕН
199ДЕН
Понудата важи од 23/11/2023 до 05/12/2023

Боја:Тиркиз

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал Платнено.
Служи како несесерче за бебешки пелени

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Големина
24*44cm

Ананас ID

Шифра на производот
JK7JAIIAUR

EAN /   код

EAN /   код
ANSU6DA0W5
300 ДЕНЗаштеда 101 ДЕН
199ДЕН
Понудата важи од 23/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал Платнено.
Служи како несесерче за бебешки пелени

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Тиркиз
Големина
24*44cm

Ананас ID

Шифра на производот
JK7JAIIAUR

EAN /   код

EAN /   код
ANSU6DA0W5

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.