Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа
Slike VISION Организер корпа

VISION Организер корпа

Vision Centar Gostivar
269ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

•Материjал: Платно.
•Лесна за одржување и може да се става во секој дел од вашиот дом

Спецификации

Бренд
Vision

Технички детали

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
26x26x45cm

Ананас ID

Шифра на производот
MUA1L5AK79

EAN /   код

EAN /   код
8681942505307
269ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Материjал: Платно.
•Лесна за одржување и може да се става во секој дел од вашиот дом

Спецификации

Бренд
Vision

Технички детали

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
26x26x45cm

Ананас ID

Шифра на производот
MUA1L5AK79

EAN /   код

EAN /   код
8681942505307

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.