Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање
Slike VISION Организер торба за складирање

VISION Организер торба за складирање

Vision Centar Gostivar
269ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

•Материjал: Платно.
•Лесна за одржување и може да се става во секој дел од вашиот дом

Спецификации

Бренд
Vision

Технички детали

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
42x27x24cm

Ананас ID

Шифра на производот
OOA1L07QYE

EAN /   код

EAN /   код
8681942505284
269ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Материjал: Платно.
•Лесна за одржување и може да се става во секој дел од вашиот дом

Спецификации

Бренд
Vision

Технички детали

Боја на производот
Сива
Други карактеристики
42x27x24cm

Ананас ID

Шифра на производот
OOA1L07QYE

EAN /   код

EAN /   код
8681942505284

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.