Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус
Slike VISION Острач за нож бамбус

VISION Острач за нож бамбус

Vision Centar Gostivar
79ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус
Димензии:20x3.7x0.5cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
3DBMOKY4O4

EAN /   код

EAN /   код
8680136020138
79ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус
Димензии:20x3.7x0.5cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
3DBMOKY4O4

EAN /   код

EAN /   код
8680136020138

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.