Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул
Slike VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул

VISION Послужавник Бамбус Veggie Истанбул

Vision Centar Gostivar
399ДЕН

Боја:Светло кафеава

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Може да се користи и како послужавник и како даска за сервирање
Димензии:29x19x1.6cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
AFBMO2K9VJ

EAN /   код

EAN /   код
8680136025362
399ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Бамбус.
Може да се користи и како послужавник и како даска за сервирање
Димензии:29x19x1.6cm
Произведено во Турција

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Светло кафеава

Ананас ID

Шифра на производот
AFBMO2K9VJ

EAN /   код

EAN /   код
8680136025362
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.